Cze 0
Cze 0

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Katowicach Kostuchnie informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się w dniu 3 lipca o godz. 16:00 (pierwszy termin), o 16:30 (drugi termin).

  Czytaj więcej
Gru 0
Gru 0

Wszystkim mieszkańcom Katowic pragniemy życzyć bezpiecznych i spokojnych 🎄Świąt Bożego Narodzenia🎁♥️ spędzonych w rodzinnym gronie😀

  Czytaj więcej
Gru 0
Gru 0

Święty Mikołaj

W niedzielę 6. grudnia nasi druhowie postanowili pomóc świętemu Mikołajowi w rozwożeniu prezentów dla najmłodszych mieszkańców Katowic. Wydarzenie relacjonowała lokalna telewizja: https://tvs.pl/informacje/w-katowicach-mikolaj-przywiozl-prezenty-dzieciom-na-sygnale-wideo/

  Czytaj więcej
Wrz 1
Wrz 1

BUDŻET OBYWATELSKI

Jak co roku, zachęcamy do oddania swojego głosu na nasz projekt w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Numer naszego projektu to: L21/11/VII – „Bezpieczne Południe Katowic” – Zakup profesjonalnego sprzętu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostuchnie w Katowicach. Głosować można na stronie: https://boglosujemy.katowice.eu/

  Czytaj więcej

Interwencje

pożary
miejscowe zagrożenia
alarmy fałszywe
łącznie
  • 2021

pożary
miejscowe zagrożenia
alarmy fałszywe
łącznie
  • 2020

pożary
miejscowe zagrożenia
alarmy fałszywe
łącznie
  • 2019

Członkowie

Zarząd
  • Marek Odrzywołek – Prezes
  • Mateusz Kaczmarek – Naczelnik
  • Dawid Misiak – Zastępca Naczelnika
  • Gabriel Ochojski – Gospodarz
  • Anna Smelik – Skarbnik
  • Andrzej Stańco – Sekretarz
  • Dawid Putlak – Opiekun MDP
  • Tomasz Szczepański – Członek Zarządu
  • Krystian Wesoły – Członek Zarządu
Komisja rewizyjna
  • Tomasz Kaźmierczak – Przewodniczący
  • Łukasz Mirowski – Sekretarz
  • Bogdan Jarczok – Członek K.R.
Członkowie czynni OSP
  • Błaszczyk Dawid
  • Dittmann Grzegorz
  • Durał Marek
  • Gajewski Grzegorz
  • Gajewski Kamil
  • Gawlik Agnieszka
  • Gawlik Michał
  • Glimos Arkadiusz
  • Górecki Piotr
  • Gryglewski Mateusz
  • Halup Piotr
  • Jagieło Igor
  • Jarczok Bogdan
  • Jezierny Paweł
  • Kaczmarek Dagmara
  • Kaczmarek Mateusz
  • Kaleta Ewelina
  • Kaleta Tomasz
  • Kaźmierczak Tomasz
  • Klikowicz Bartosz
  • Kołodziej Mariusz
  • Kołodziej Miłosz
  • Kostrząb Tobiasz
  • Kotarski Wojciech
  • Libront Dominik
  • Ludwiczak Bartosz
  • Marniok Aneta
  • Marniok Wojciech
  • Matla Sebastian
  • Matysik Marek
  • Mirowski Łukasz
  • Misiak Dawid
  • Misiak Mirela
  • Mucha Michał
  • Niedźwiecki Patryk
  • Ochojski Gabriel
  • Odrzywołek Iga
  • Odrzywołek Marek
  • Opitz Oskar
  • Pajka Tomasz
  • Pasternak Krzysztof
  • Pasternak Marta
  • Przewoźniak Wojciech
  • Przyklenk Robert
  • Putlak Dawid
  • Rusiłowicz Piotr
  • Schreiber Marcin
  • Sikora Dawid
  • Sikora Przemysław
  • Skóra Andrzej
  • Smelik Anna
  • Smelik Grzegorz
  • Solik Jakub
  • Sosiński Piotr
  • Spek Justyna
  • Spruch Ireneusz
  • Stańco Andrzej
  • Strokosz Dawid
  • Szczepański Tomasz
  • Środa Tymoteusz
  • Tomczak Błażej
  • Wesoły Ewelina
  • Wesoły Krystian
  • Węgliński Mateusz
  • Wilczyński Patryk
  • Wójcik Krzysztof
  • Ziętek Jerzy
Członkowie wspierający
  • Chwalczyk Janusz
  • Gawełczyk Marcin
  • Jonderko Bogdan (Restauracja „Rogacz”)
  • Kłoda Mateusz
  • Lechmański Dariusz
  • Odrzywołek Katarzyna
  • Marzec Maciej
  • Ochojski Kamil
  • Połap Edward
  • Solik Andrzej
  • Szczepański Zbigniew (Restauracja "Leśne Zacisze”)
  • Tereba Tomasz
  • Wiśniewski Aleksander
  • Żogała Czesław
  • Żogała Stanisław
  • Żur Daniel

Partnerzy